25 Mayısta Geliyor ! Realme Buds Air Neo Özellikleri Sızdırıldı

Realme geçtiğimiz aralık ayında Buds Air  kablosuz kulaklıklarını müşterilerine tanıtmıştı. Önümüzdeki pazartesi günü yani 25 Mayısta Buds Air Neo adlı yeni bir TWS (Gerçek Kablosuz Kulaklık) kulaklığını çıkaracağını duyurdu.

25 Mayısta Geliyor ! Realme Buds Air Neo Özellikleri Sızdırıldı

 

Shenzhen merkezli bir akıllı telefon üreticisi olan Realme geçtiğimiz aralık ayında Buds Air  kablosuz kulaklıklarını müşterilerine tanıtmıştı. Önümüzdeki pazartesi günü yani 25 Mayısta Buds Air Neo adlı yeni bir TWS (Gerçek Kablosuz Kulaklık) kulaklığını çıkaracağını duyurdu.

Realme ayrıca Buds Air Neo için resmi internet sitesinde tasarımını ve özelliklerini tanıttı.

Bu yeni kablosuz kulaklıklara ilk baktığınızda tasarımı bir önceki modeli olan Buds Air gibi görüyor fakat kulaklığın gövdesinde bulunan gümüş halkanın eksik olduğunu ve çift mikrofonlarında bu yeni kablosuz kulaklıklarda görünmediğini fark edebilirsiniz. Kısacası ENC (Çevre Yalıtım Teknolojisi) ile gelmeyebilir. Buds Air Neo'yi 13 milimetre uzunlukta bas kuvvetlendirme sürücüsü sahip ve 3 renk seçeneği ile müşterilerine geliyor. Bu renkler kırmızı, beyaz ve yeşil olarak sunuldu.

 

Buds Air Neo şarj olduktan sonra 17 saat çalışabiliyor ve tamamen şarj olmasıda yaklaşık olarak 3 saat sürüyor. Realme, Önümüzdeki pazartesi çıkacak olan Buds Air Neo'nun fiyatını hala açıklamadı. Ancak internete sızan bir resim de bu TWS kulaklıkların fiyatını 271,99 TL (40 $) / 244,79 TL (36 $) olarak gözüküyor. Bu fiyat diğer TWS kulaklıklarına göre 60/70 TL daha ucuz bi fiyatta. Bu resmin doğru olup olmadığını ilerleyen günlerde görücez.

Command & Conquer Serisi Sevenlere Müjde

Kaynak: https://www.gsmarena.com/realme_buds_air_neo_features_launch_date_price-news-43335.php