GTA V Ücretsiz Olarak Nasıl Alınır?

Geçtiğimiz günlerde EpicStore'da GTA V ücretsiz oldu. Peki EpicStore'da ücretsiz olan oyunu nasıl kütüphaneye ekliyeceksiniz.

GTA V Ücretsiz Olarak Nasıl Alınır?

 

Bildiğiniz gibi Rockstar tarafından geliştirilen GTA V, yakın zamanda EpicStore'da ücretsiz oldu. Bunu duyan on binlerce oyunsever EpicStore'a akın etti. Ücretsiz olmasından kısa bir süre sonra mağazada kısa süreli çökme gerçekleşti. Epic Games tarafından yapılan büyük jest oyuncular tarafından çok beğenildi.

Şimdi oyunun nasıl alınacağından bahsedelim. Öncelikle GTA V'i almamız için Epic Games hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Epic Games hesabına sahip değilseniz, yeni bir hesap açabilirsiniz. Epic Games'te hesap açmanız için birçok seçenek mevcuttur. Bu seneçeneklerden bir kaç tanesi Faceebook, Google, Xbox live ile hesap açmaktır.

Artık Epic Games'te bir hesabınız var. Gelelim oyunu kütüphanenize eklemeye. Oyunu kütüphanenize eklemek için Epic Store'da GTA V'i bulun. Yükle butonuna tıklayın. Tıkladığınızda sizi şöyle bir pencereye aktaracaktır.

Gördüünüz gibi oyun tamamen ücretsiz. Sipariş ver butonuna tıkladığınız da size iki aşamalı kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz gerektiğini annlatan bir bildirim gelecek ve sizi kendi sitesinde şifre değiştirme sayfasına atacaktır. Sayfayı aşağı doğru kaydırdığnızda karşınıza iki aşamalı doğrulama ile alakalı şu seçenekler gelicek;

bu seçeneklerden sizin için en uygun olanı seçip doğruladıktan sonra pencereyi kapatıp mağazağa geri dönün. Artık GTA V yükle butonuna basarak GTA V'i kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

GTA V kütüphanize eklendiğinizde Epic Games oyunun yanında bir de size 60.00TL değerinde bir kupon veriyor. Bu kupon 79.99TL değerinden fazla olan oyunlar için geçerlidir ve 1 Kasım 2020 Tarihi'ne kadar kullanılabilir.

 

Karşınızda Milyon Dolarlık Araba Nissan GT-R50