Mafia III DLC'leri Ücretsiz Olarak Sunuldu

Mafia III: Definitive Edition, Mafia III oyununu ve DCL'lerini bir araya getirerek piyasaya çıktı.

Mafia III DLC'leri Ücretsiz Olarak Sunuldu

Mafia III, oyuncular tarafından oldukça sevilen Mafia serisinin en son çıkan oyunudur. Dün itibarı ile Kendisi ve DCL'leri ile birlikte Mafia III: Definitive Edition olarak 29.99 $ fiyatında satışa sunuldu. Fakat 2018 Yılı'nın Ağustos ayı'nda ücretsiz olarak PlayStation Plus ünvanındaydı. Eğer Mafia III temel oyunu kütüphanenizde zaten mevcut durumda ise otomatik olarak Definitive Edition'a yükseltilecek. Hikaye DLC'lerine ücretsiz sahip olunabilecek.

 

Mafia III Yeni mi Aldınız?

Mafia III Oyunu'nu yeni aldıysanız. Üzülmenize gerek yok. Oyunu yeni almış olanlar içinse şöyle bir fırsat mevcut. Oyunun The Stones Unturned ve Sign of the Times DLC'leri ücretsiz olarak hesabınıza yüklenecektir. Ücretsiz DC'lere Faster, Baby'de eklenecek fakat şuan 11.99 $ olarak gözükmekte. Bunun bir hata olduğunu ve yakın zamanda düzeltileceği düşünülüyor. Bazıları bu oyuna önceden sahip oldukları için kendilerini şanslı hissederken diğerleri maalesef ki bu şansa sahip değiller.

Kısacası Mafia III'ün bir kopyası sizde zaten varsa, DLC'lerine ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu arada  Mafia II için de Definitive Edition mevcut. Eğer Mafia II Oyunu'nu daha önceden aldıysanız veya bu oyun kütüphanenizde yer alıyorsa Mafia II: Definitive Edition ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca Mafia II HD Remaster yani yükseltilmiş çözünürlükte ki versiyonuna da sahip olacaksınız.

 

Honor X10 İlk 5G Telefonunu Tanıttı

 

Kaynak:http://www.pushsquare.com/news/2020/05/mafia_iii_story_dlc_is_now_free_for_everyone