Nokia 9.3 PureView Tanıtıldı

İlk modelleri ile çok dikkat çekeceği öne sürülen Nokia 9.3 PureView 2020 yılı içinde piyasaya gireceği belirtildi.

Nokia 9.3 PureView Tanıtıldı

 

Ekran altı kamera gündemi ile çokça konuşulan Samsung’un Galaxy Note’unu geride bırakacağı söylenen Nokia’nın yeni telefonu ile Samsung’dan önce 9.3 PureView telefonunda bir ekran altı kamera ile donatmayı düşündüğü belirtildi.

Nokia 9.3 PureView'un 2020'nin ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve sektör, ekran altı kameranın da yılın ikinci yarısında seri olarak üretileceğini tahmin ediyor, bu nedenle Nokia 9.3 PureView'un Nokia'nın mevcut telefon satışları ortalama görünse bile, bu teknolojiyi ilk kullanan siz olun.

Nokia 9.3 PureView Konsept Videosu

Bir ay önce HMD Global, harika özelliklere sahip ilerlemiş bir cep telefonu olan Nokia 8.3'ü bildirdi. 5G destekli ilk Nokia telefon. Dünyadaki beş yönlü kamera düzenlemesine sahip ilk cep telefonu olan Nokia 9 PureView zirvede yerini alacak gibi duruyor.

 

Geçtiğimiz dönemin önemli sayıda teorisinin ışığında, Concept Creator bir Nokia 9.3 PureView konsept videosu hazırladı. Altındaki video ayrıca Hollandalı mimar tarafından yapıldı, video etkinliği Nokia'nın normal üst modelinin iyi bir ilk tanıtımını yapıyor.

Nokia 9.3 PureView Konsept Videosu

 

Kaynak: https://sparrowsnews.com/2020/05/03/nokia-9-3-pureview-concept-video/