OPPO'dan İki Yeni Cihaz

OPPO bu sabah Enco W51 kulaklığını ve akıllı bilekliğini tanıttı. Cihazlar Haziran ayında piyasaya çıkacak.

OPPO'dan İki Yeni Cihaz

Son 10 yılda mobil kameralar için yeni teknolojiler geliştirme çabasında olan OPPO. Bu sene IDC'ye göre telefon markaları arasında 4. oldu. Aynı zamanda OPPO bugün 200 milyon'dan fazla genç tarafından kullanılıyor. OPPO bu sabah yeni çıkaracağı iki cihazı tanıttı. Tanıtımdan anlaşılacağı kadarıyla gürültü önleme özelliğine sahip Enco W51, W31 modeliyle tasarımı aynı olduğu görüldü. Sade ve şık olan tasarım aynı zamanda gayet hafif ve kullanışlı. Hafif olmasından dolayı kullanıcıları fazla yormayacaktır. 

Bu sabah ki tanıtımda tanıtılan diğer cihaz ise akıllı bileklik oldu. Akıllı bilekliğin siyah slikon ve altın modeli olarak iki modeli olduğu anlaşıldı. Siyah bilekliğin spor yaparken kullanmaya daha uygun olduğu söylenirken altın modelinin ise günlük kullanıma daha uygun olduğu söylendi.

 

Sabah ki açıklamada OPPO, yeni çıkacak olan bu cihazlar hakkında detaylı bilgi vermedi. Haziran ayında piyasaya çıkacak olan cihazlar için OPPO Sağlık yetkilisi Weibo cihazların uykuya yardımcı olabileceğini de söyledi. 

 

En Yakın Kara Delik Keşfedildi

 

Kaynak:https://sparrowsnews.com/2020/05/24/oppo-enco-w51-and-oppo-smart-band/