Özel Kişiliği İle Assassin's Creed Valhalla Karakteri Şaşırttı

Çıkmak üzere olan Valhalla bölümü'nün ana karakteri Eivor tutarlı bir kişilik sergileyecek.

Özel Kişiliği İle Assassin's Creed Valhalla Karakteri Şaşırttı

 

Sosyal Medya'da paylaşılan bir videoda konuşan Assassin's Creed Valhalla Anlatım Yönetmeni Darby McDevitt, geliştirici ekibin yeni oluşturdukları karakter ile ilgili tutarlı bir kişiliğe sahip olması üzerinde ittifak kurmasıyla bu karaktere yeni özellikler verildi. Karakterin aksine oyuncuların, belirli kurallara uygun şekilde dialog seçeneklerini seçmekte özgür olacaklar dedi. Oyuncular hangi seçeneği seçerlerse seçsinler Eivor seçime göre eksiksiz hareket edeceğini duyurdu.

Bu özellik kullanıcılar için büyük bir haz alma kaynağı olacak. Aynı zamanda oyunu kendiniz yönettiğiniz için daha hoş bir kullanım sözkonusu olacak.

 

 

Julien Laferrière, "Aslında menzil açısından muhtemelen Assassins Creed Odyssey'den biraz daha büyük olduğunu söyleyebilirim. Bu aşamada kesin rakamlara sahip değilim, ancak sadece bu durumda İngiltere olan tüm ülkeyi değil, aynı zamanda Norveç'in iyi bir bölümünü de yarattık. Bugün hakkında konuşamayacağım, oyunun büyüklüğüne katkıda bulunan başka gizli dünyalar var. Küçük bir oyun değil, açıkça iddialı olan ve oyuncular için saatlerce süren oyun sunacak bir oyundur." dedi.

İlk Kez Karaciğer Tedavisi Gören Bir Bebeğe Kök Hücre Nakledildi

 


Kaynak:https://wccftech.com/assassins-creed-valhalla-coherent/